BAGHEERA – Doskonała Jakość i nowoczesny desing wprost ze Szwecji.

Bagheera AB to szwedzka marka założona w 1981 roku w mieście Avesta, gdzie nadal ma swoją siedzibę. To tam są projektowane wszystkie produkty.
Koncepcja biznesowa marki polega na oferowaniu dobrze zaprojektowanych, przemyślanych i uniwersalnych produktów, które są dedykowane wszystkim aktywnym osobom, od amatorów, po profesjonalistów.
Naszym celem jest tworzenie produktów przyjaznych ludziom, ale także środowisku. Jednym ze sposobów, w jaki to robimy jest certyfikowanie produktów za pomocą Oeko-tex. Innym przykładem jest to, że w wielu naszych ubraniach wierzchnich używamy Bionic Finish Eco- impregnatu, który w naturalny i skuteczny sposób naśladuje funkcję natury. Następne pokolenia są dla nas równie ważne, jak dla Ciebie!
Jesteśmy dumnym dostawcą dla reprezentacji Szwecji w biegu na orientację.

Od 1998 nasze produkty w 100% są produkowane w Chinach, aby ta współpraca była optymalna i płynna w 2006 roku otworzyliśmy biuro w Xiamen z pełną bazą specjalistów. Krok ten znacznie usprawnił proces produkcyjny i dystrybucyjny i dzięki niemu, co roku oddajemy do Waszej dyspozycji 50 milionów par butów.

 

TOP