CMP – włoska marka odzieży sportowej i casual dla całej rodziny.

Niewiarygodny sukces na wielu rynkach europejskich, w tym również w Polsce.

CMP, to także spójna linia odzieży dla juniora w zakresie wzrostu: 92 – 176

Doskonale znane produkty techniczne, jak kurtki czy softshell, uzupełnia linia drugiej warstwy, a także sport.

CMP F.lii Campagnolo to rodzinna, włoska firma założona w latach 60'tych przez braci Campagnolo, która z czasem przekształciła się w jednego z liderów branży wśród producentów "mody sportowej" sprzedającego swoje kolekcje do ponad 6000 specjalistycznych sklepów sportowych na terenie całej Europy. Duży potencjał produkcyjny (dwie własne fabryki na terenie Włoch oraz kolejne dwie w Rumunii i dwie w Tunezji) pozwolił marce F.lii Campagnolo na zdecydowane wejście na rynek europejski.

"Jakość jako wartość nadrzędna" jest mottem firmy, strategią
w której badania projektowe, ekspertyzy i zaawansowane technologie łączą się w procesie tworzenia produktów o dużej wartości estetycznej.

CMP jest marką projektującą dla użytkowników poszukujących odzieży "trendy", unikalnej we wzornictwie, z perfekcyjnie dobranych materiałów, łatwej i komfortowej w użyciu. Oferta firmy obejmuje odzież całoroczną, od mody sportowej o wyrafinowanym wzornictwie, poprzez klasycznie sportowe produkty: narciarskie, snowboardowe, outdoorowe i fitness, po kurtki uliczne o charakterystycznym włoskim stylu.

Włoski styl i zaawansowanie techniczne czynią z CMP jedną z wiodących marek w sektorze odzieży sportowej. Nasza odzież przeznaczona jest do najróżniejszych aktywności dla całej rodziny i o każdej porze dnia. „TIME FOR” to koncepcja, która stanowi dla nas punkt wyjścia: głównym punktem naszej pracy jest czas, który konsumenci poświęcają na swoje pasje. To pozwala nam zapewnić, że będziesz zawsze gotów jak najlepiej wykorzystać swój wolny czas. Koncepcja ta przekłada się na odzież, obuwie i akcesoria na każdą okazję. Odzież turystyczna i narciarska, dzięki której poznasz wszystkie ekscytujące aspekty narciarstwa, wycieczek górskich, zjazdów swobodnych, biegów przełajowych i trekkingu. Ale dzięki produktom Urban Lab nawet miasto staje się głównym bohaterem przygód. Miastem, które można odkrywać na nowo i eksplorować dzięki odzieży łączącej w sobie nowinki techniczne odzieży outdoorowej z modnym stylem miejskim. Z kolei Alps Heart łączy w sobie miejskość i dzikość za sprawą niepowtarzalnego stylu inspirowanego górami, przywiązania do detali i technologii tekstylnej. Kolekcje odzieży sportowej dla kobiet i mężczyzn mają za zadanie zapewnić ochronę i dobre samopoczucie podczas wysiłku fizycznego. CMP to świat produktów, w którym miłość do natury i pasja do sportu łączą się z certyfikowanymi surowcami, najnowocześniejszą technologią, stylem i żywymi barwami.

TOP