Snokart, bo brytyjska marka, która została założona przez grupę entuzjastów sportów zimowych, którzy doświadczyli wyzwań związanych z dostarczaniem zestawu narciarskiego i snowboardowego na stoki i ze stoków, każdego sezonu.

Próbowałeś ciągnąć torby trumienne ze schodów? Próbowałeś wcisnąć je w zbyt mały samochód? Czy podczas odprawy na lotnisku zostałeś zwrócony z powodu posiadania zbyt dużych toreb na buty lub naliczono Ci opłatę za zbyt duże torby na narty lub snowboard? Doświadczyliście, z pewnością, różnych zasad odprawy, przeróżnego podejścia personelu i odmiennych zasad na różnych lotniskach z wieloma liniami lotniczymi! Przeżuliśmy to, byliśmy tam, zrobiliśmy to iw końcu nauczyliśmy się. W związku z tym chcieliśmy ulepszyć bagaż do sportów śnieżnych. Brytyjczycy ze Sno Kart omówili to wszystko, opracowali, przetestowali i zaprojektowali modułową gamę bagażu SnoKart.

Łatwiejszy w użyciu, z bardziej elastycznymi opcjami. Pełną linię, którą idealnie można dopasować do swoich potrzeb.

Zaprojektowali system bagażu, który sprawia, że ​​podróż jest jak najbardziej bezstresowa i ekonomiczna.
Oferta toreb narciarskich, snowboardowych i bagażowych jest zatem łatwa w obsłudze, pakowaniu i przenoszeniu. Są łatwe w zarządzaniu i wszechstronne. Pozwalają na wygodne pakowanie i bezproblemowy załadunek, który może pomóc uniknąć niektórych, ciągle zmieniających się dopłat lotniczych, które czasami wydają się być zaprojektowane tak, aby nasze podróże do ośrodków zimowych były tak trudne i kosztowne, jak to możliwe.

Dla SNO KART podróż zaczyna się w sypialni, garażu lub na poddaszu, od połączenia zestawu i ubrania na zbliżającą się przygodę na stokach. SnoKart uważa, że nie ma sensu projektować nowych produktów, chyba że są one lepsze niż wszystko inne na rynku, więc formuła była dość prosta -spraw, by była dobra, uczyniła ją prostą, sprawiła, by była opłacalna.

Obecnie równoważenie pracy, wypoczynku i zabawy jest prawdziwym wyzwaniem, dlatego nie potrzebujemy żadnych niepotrzebnych zmartwień. Dlatego w SnoKart starają się pomóc zminimalizować problemy, które mogą powstrzymywać Cię przed udaniem się na stoki śnieżne. Zaprojektowali torby narciarskie, torby snowboardowe i torby na akcesoria tak, aby poprawić mobilność, zwiększyć wygodę, zmniejszyć koszty podróży i chronić sprzęt. Ostatecznie chcieliby pomóc ludziom cieszyć się i zrelaksować podczas podróży na stok, uciekając przed wyścigiem szczurów!

Filmy

TOP