SURFANIC – Doskonała Jakość i nowoczesny desing wprost z Wielkiej Brytanii.

Marka łączy w sobie stylistykę free-ski i snowboard z najwyższymi parametrami technologicznymi oraz dużym spektrum elementów funkcjonalnych.

Surfanic od niemal 20 lat obecny jest na niemal wszystkich kontynentach, stając się w wielu krajach liderem w swoim sektorze produktów.

Ważną kwestią jest podejście ekologiczne marki. Począwszy od 2017 roku marka w swoich kolekcjach wykorzystuje materiały RECYCLED, wszystkie elementy mogą zostać powtórnie przetworzone a ociepliny, takie jak puch naturalny, pozyskiwane są tylko i wyłącznie w taki sposób, aby w żaden sposób nie szkodzić zwierzętom.

Surfanic to szeroka oferta odzieży technicznej: zimą narciarsko – snowboardowej, a latem do wszelakiej aktywności na zewnątrz. Kolekcje uzupełnia bielizna, akcesoria, w tym szeroka linia skarpet z doskonałym stosunkiem ceny do jakości oraz bardzo szeroka linia sport-fashion, wszak kto nosi ducha sportu w sobie, chce wyrazić to w sposobie noszenia.

SURFANIC oferuje odzież i akcesoria w rozmiarach dorosłych oraz junior i dziecko.

Wielki sukces marki to produkty CARBON DRI, Baselayer wykonana w całości z aktywnego węgla. Właściwości tego materiału, używanego w wielu aspektach naszego życia jak np. medycyna, sprawiają, że jest wybitnie techniczna, będąc jednocześnie niesamowicie przyjemna dla ciała. CARBON DRI jest niesamowicie wiruso i bakteriobójczy, dając ochronę zdrowotną, ale przede wszystkim całkowity brak brzydkiego zapachu. Ponadto warstwa Carbon Dri ma niewiarygodne wręcz parametry paroprzepuszczalności, pozostawiając skórę suchą. Ważnym elementem jest jej miękkość i zdolność do przystosowywania się do kształtu sylwetki, jednocześnie ukrywając jej niedoskonałości. CARBON DRI to tzw. baselayer, a zatem warstwa pierwsza, zatem sprawdzi się nie tylko jako bielizna, ale świetnie pracuje w wielu aktywnościach, przez cały rok.

Na uwagę zasługuje też linia toreb na kółkach MAXIM w litrażach od 40 do 110 litrów oraz saszetki tzw. nerki. Torby są kolorowe, funkcjonalne i wysokiej jakości.

TOP